ÁLVAREZ ZUBIZARRETA, MARÍA DEL CARMEN

12. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - Gaurdaino

Lehendakaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Enplegu, Merkataritza, Turismo eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/17

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/31

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/31 - Gaurdaino

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2023/09/20 - 2023/10/31

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/31 - Gaurdaino

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Bateraezintasunen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernuko Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2023/06/19

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2023/04/04

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasuna, Lankidetza eta Giza eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - 2019/10/16

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14