MARTÍNEZ CERRILLO, NEREA

EH BILDU
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Mahaia

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: ¡2019/06/14 - Gaurdaino

Araudi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 2. lehendakariordea

Aldia: 2019/07/16 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/01/09

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/01/09 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/03/15

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/03/15 - 2019/03/11

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2013/02/04 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/20 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/20 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/10/11 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2013/02/04