ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA, GORKA

12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: EH BILDU

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1023/06/19

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)
ÁLVAREZ ZUBIZARRETA, MARÍA DEL CARMEN ARGOTE URCELAY, FRANCISCO JAVIER BARANDICA SANTOS, ÍÑIGO BASTERRA UGARRIZA, IRMA MARÍA BENGOA LARRAURI, GARIKOITZ BESA SÁNCHEZ, ANA ESTÍBALIZ CANTO LLORENTE, ESTÍBALIZ CASTRESANA ASTARLOA, MARÍA DE LA ENCINA COLOMA JIMÉNEZ, ALAIN DÍEZ ANCHUSTEGUI, JOSEBA EGILUZ IBARGUEN, JOANA FERNÁNDEZ VILLATE, GUSTAVO FERNANDO GARCÍA RUIZ, DANIEL GARCÍA-MORENO LÓPEZ, JOSÉ DAMIÁN GARNICA AZOFRA, MIGUEL GOIRI ZAMORA, IDOIA GONZÁLEZ CALVAR, MARÍA CRISTINA GONZÁLEZ SAN VICENTE, FÉLIX ANTONIO GONZÁLEZ VICENTE, RAMIRO IBARRONDO BAJO, JORGE IBISATE DÍEZ-CABALLERO, RUTH IRCIO VEA MURGIA, ITZIAR JIMÉNEZ ALCUDIA, EVA MARÍA KANE DIACK, ABOUBACRY LÓPEZ DE ARROYABE SAEZ DE MATURANA, EVA MARÍA LÓPEZ UBIERNA, JESÚS MARÍA MARTÍNEZ CERRILLO, NEREA MARTÍNEZ DE ITURRATE SANCHO, ESTITXU MONJE FRÍAS, FRANCISCO DE BORJA MÚGICA ZIRIANO, JUNE NOGALES PRIETO, JON PABLO OCHOA DE ERIBE ROMÁN, ELISABETH ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA, GORKA OYARZABAL DE MIGUEL, IÑAKI PARRA ZAMBRANO, CONSUELO PÉREZ DE ARRILUCEA PÉREZ DE LECETA, ÁNGEL MARCOS RODRÍGUEZ LLINARES, DAVID RODRÍGUEZ VERGARA, ZURIÑE ROMERO GAMIZ, JONATHAN RUIZ DE GALARRETA GAMIZ, JOSEBA IÑAKI RUIZ HUIDOBRO, MARÍA ARANZAZU SALAZAR AGUAYO, ANA ISABEL SÁNCHEZ CASTRILLO, EDER SAUTU APELLÁNIZ, LUIS MARÍA SECO DÍAZ, MARÍA BEGOÑA TORREMOCHA GALÁN, RUBÉN ULLIBARRI URRACA, IÑAKI XABIER URKIXO ORUETA, JON IÑAKI VALDOR SOBRÓN, XABIER VENCESLAO PUEYO, CLAUDIA
        EAJ-PNV - 15
        EH BILDU - 14
        PSE-EE -9
           PA - 9             
        E ARABA - 3   
        VOX - 1

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 -2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/07/12

Fiskalitateari buruzko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/10/24 - 2013/03/14

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/07/12 - 2015/03/31

Ondasun higiezinen katastro-balioa eta horiek kalkulatzeko irizpide teknikoak kalkulatzeko, baita balore horrekin lotutako foru arauak aztertzeko Ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2014/03/20 - 2015/03/31

Foru Administrazioaren gardentasunari, parte-hartzeari eta informazioaren eskuragarritasunari buruzko foru arau proposamenaren inguruan informazio emateko Ponentzia legegilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/05/30 - 2015/03/31

Batzarkide taldea: EH BILDU // BILDU (2013/09/10era arte)

Kargua: Bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)