GUERRA ALDAMA, ONINTXE MIREN

12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - 2023/09/26

Enplegu, Merkataritza, Turismo eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Ekonomia Garapenaren eta Berrikuntzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Jasangarritasun, Nekazaritza eta Natura Ingurunearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Bateraezintasunen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Araudi eta Barne Gobernuko Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - 2023/09/26

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: (BAJA)

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2023/06/19

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/09/14 - 2023/04/04

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/13 - 2023/06/19

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramilea

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua:

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2015/06/18