VICARIO VICARIO, MARÍA VIÑAS

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16- Gaurdaino

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2018/10/17 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/10/18 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/10/18 - 2019/04/02

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2015/10/17