SÁNCHEZ CASTRILLO, EDER

12. legegintzaldia (2023 - 2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/10/11 - Gaurdaino

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - 2023/11/23

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2023/11/23 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren eta Lurralde Antolamenduaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Jasangarritasun, Nekazaritza eta Natura Ingurunearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/10/17 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2023/10/11

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2017/11/15 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/17 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/17 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/17 - 2019/04/02

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua:

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2017/11/15