JIMÉNEZ ALCUDIA, EVA MARÍA

PSE-EE
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Mahaia

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Bozeramaile Batzarra

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2019/06/19 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2019/07/16 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/06/18 - 2015/09/11

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/07/08 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/07/14 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2016/02/04

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2015/10/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Mesa

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 15/06/2011 - 18/06/2015

Junta de Portavoces

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 20/06/2011 - 31/03/2015

Comisión de Reglamento y Gobierno Interior (Comisión Permanente)

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 19/07/2011 - 18/06/2015

Comisión de Incompatibilidades

Kargua: Vocal

Aldia: 21/09/2011 - 19/10/2012

Comisión de Igualdad

Kargua: Vocal

Aldia: 21/09/2011 - 31/03/2015

Ponencia para la modificación y mejora del Reglamento

Kargua: Vocal

Aldia: 02/11/2011 - 22/06/2012

Comisión de Hacienda, Finanzas y Presupuestos

Kargua: Vocal

Aldia: 03/02/2012 - 19/10/2012

Comisión de Bienestar Social

Kargua: Vocal

Aldia: 03/02/2012 - 31/03/2015

Ponencia para la elaboración de un informe sobre la aplicación del nuevo Reglamento

Kargua: Vocal

Aldia: 08/04/2014 - 10/06/2014

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Pleno

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 20/06/2007 - 29/03/2011

Mesa

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 20/06/2007 - 15/06/2011

Junta de Portavoces

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 29/06/2007 - 29/03/2011

Comisión de Reglamento y Gobierno Interior (Comisión Permanente)

Kargua: Vicepresidenta 1ª

Aldia: 23/07/2007 - 15/06/2011

Comisión de Bienestar Social

Kargua: Vocal

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Comisión de Incompatibilidades

Kargua: Vocal

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Comisión de Juventud y Promoción Social

Kargua: Vocal

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Comisión de Investigación sobre la actuación de la Diputación Foral de Álava en las normas subsidiarias de Zambrana

Kargua: Vocal

Aldia: 12/11/2010 - 18/03/2011

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 20/06/2007

Pleno

Kargua: Secretaria

Aldia: 13/06/2003 - 03/04/2007

Mesa

Kargua: Secretaria

Aldia: 13/06/2003 - 20/06/2007

Junta de Portavoces

Kargua: Secretaria

Aldia: 25/06/2003 - 03/04/2007

Comisión de Reglamento y Gobierno Interior (Comisión Permanente)

Kargua: Secretaria

Aldia: 16/07/2003 - 20/06/2007

Comisión de Bienestar Social

Kargua: Vocal

Aldia: 19/09/2003 - 03/04/2007

Comisión de Incompatibilidades

Kargua: Vocal

Aldia: 15/06/2004 - 03/04/2007

Comisión de Promoción Económica y Gestión de la Innovación

Kargua: Vocal

Aldia: 19/09/2003 - 06/06/2005

Comisión de Régimen Foral

Kargua: Vocal

Aldia: 19/09/2003 - 15/06/2004

Ponencia para analizar las nuevas políticas sociales

Kargua: Vocal

Aldia: 05/05/2005 - 03/04/2007

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 13/06/2003