LÓPEZ DE ARROYABE SAEZ DE MATURANA, EVA MARÍA

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/01/09

Batzarkide taldea: EH BILDU

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2018/01/19

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/01/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/01/19

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2015/06/18