CASTAÑIZA BÁRBARA, ZURIÑE

PP Álava
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2017/02/01 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2017/10/19

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2018/02/26

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/02/26 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2017/10/01