ZARRABEITIA VILLANUEVA, LUIS ALBERTO

EAJ-PNV
9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2014/04/01

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2014/04/01

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Hiriarteko Garraiobide Plan Zuzentzailea ezartzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/02/07 - 2013/09/1

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2014/04/01

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2014/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15 - 2014/04/01 (Baja heriotzagatik)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/07 (Borondatezko baja)

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/07/20