VISA LANDA, FERNANDO

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Comisión de Incompatibilidades

Kargua: Vocal

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Forondako Aireportua sustatzeko politikaren segimenduko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/01/16 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24