VILLAR MONTERO, ENRIQUE

UCD
1. legegintzaldia (1979-1983)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 -1983/05/24

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Araudiari buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1979/09/11 - 1983/05/24

Hauteskunde Arauei buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1982/06/29 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07