VILLACIÁN PEÑALOSA, MERCEDES

Eusko Alkartasuna
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1989/12/27

Laguntza eta Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1989/12/27

Foru Plana eta Toki Erakunde Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1989/12/27

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1989/12/27

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03 - 1989/12/27 (Baja)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07 - 1983/95/24 (Baja)