VIGURI ALONSO, MATILDE

Unidad Alavesa
5. legegintzaldia(1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1997/01/16 (Borondatezko baja)

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/12/22 - 1999/04/21

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/05 (Borondatezko baja)

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/06/03 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/05 - 1997/01/16 (Borondatezko baja)

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzorde

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/12/22 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/12/22 - 1999/04/21

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/01

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordeaq

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

“Casa del Santo”ri buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/26 - 1995/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17