VIDANIA IBARGUCHI, EVA

Eusko Alkartasuna
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2004/11/30

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/11/30

Kultura, Euskera, Gazteria eta Kirola Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/11/30

Araban pentsioak osatzeari buruz Foru Arau Proposamen bat egin dela informatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/02/11 - 2004/11/30

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2003/06/13 - 2004/11/30 (Borondatezko baja)