VÍCTOR JOSÉ ORTIZ DE MURUA GARCÍA DE VICUÑA

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2013/01/28 - 2015/03/31

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2013/09/20

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2015/03/31

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/09/20 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2013/01/28