VIANA APRAIZ, LUIS

9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2013/11/05

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua: (BAJA)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Toki Administrazioaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/26 - 2010/09/16

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/09/16 - 2011/03/29

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)