URTARAN TELLAECHE, BENIGNO

Eusko Abertzaleak
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Uholdeen Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/09/21 - 1987/04/15

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24 - 1987/04/15 (Baja)