URTARAN AGUIRRE, GORKA

EAJ-PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2009/09/25 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/12/09 - 2011/06/15

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/10/08