URDANGARÍN LIEBAERT, MIGUEL

Eusko Abertzaleak
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1994/01/24

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1994/01/24

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1994/01/24

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1994/01/24

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/22 - 1994/01/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17