UNZALU HERMOSA, MIKEL

Euskal Sozialistako - Misto Biltzarkide Taldea (1993/09/08ra arte)
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/06/21 - 1995/04/04

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17