UNANUA PASCUAL, FRANCISCO JAVIER

Mistoa - Unidad Alavesa Biltzarkide Taldea (1997/11/04ra arte)
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/10/04 - 1999/07/06

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/05 - 1999/07/06

Toki Erakundearen eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/05 - 1999/07/06

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1997/01/16 - 1999/07/06

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/01/21 - 1999/07/06

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/01/21 - 1999/07/06

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1997/09/30 - 1999/07/06

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/10/04