ULIBARRI GARRASTACHU, JOSÉ ANTONIO

EAJ-PNV
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/2

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/13 (Borondatezko baja)

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20- 1999/04/21

Foru Araubidearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/2

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1995/06/22