TOQUERO ALBIZUA, JUAN BAUTISTA

EAJ-PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Toki Administrazioaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/2

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Foru Araubidearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/21 - 2007/10/08 (Borondatezko baja)

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2007/06/20