SUCUNZA VICENTE, JOSÉ VIDAL

Sozialista
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1987/07/13 - 1991/06/17

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzorde

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 31/07/1987 - 17/06/1991

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/07/03

Mahaia

Kargua: Lehendakariorde

Aldia: 1983/05/2 - 1987/07/03

Mahaia

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/2 - 1987/07/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1980/05/25 - 31/05/1981/05/31

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07