ITURRICHA YANIZ, SOFÍA

Arabako PP
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/02/10

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/02/10

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/10/19 - 2017/10/20

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2017/10/20 - 2019/04/20

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/20 - 2011/06/15

Toki Administrazioaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2004/03/01 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/03/02 - 2007/06/20

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/27 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 02/03/2004 - 03/04/2007

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/03/02 - 2007/047/03

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/03/02 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/03/02 - 2007/04/03

Toki Entitateen Finantzaketari buruzko Foru Araua aztertu eta eguneratzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/27 - 2006/04/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2004/03/01