SILVIA GARCÍA GONZÁLEZ

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkurab

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2018/02/21 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/02/26 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/02/26 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2018/02/21

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/06/28

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/26 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/06/28 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15