ABASCAL CONDE, SANTIAGO

Batzarkidea
7. legegintzaldia (2003 - 2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2004/02/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/02/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/09/19 - 2004/02/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/02/03

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2004/02/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2004/02/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13