SANTAMARÍA BASTERRA, JUAN ANTONIO

EAJ-PNV
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/10/30 - 1999/04/21

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/01/16 - 1999/04/21

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/04/21 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/02/03 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 1995/10/30