SÁNCHEZ HALSOUET, IÑAKI

Eusko Alkartasuna
7. legegintzaldia(2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2003/06/13 - 2006/09/15

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2003/06/13 - 2006/09/15

Bozeramale Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2003/06/25 - 2006/09/15

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2003/07/16 - 2006/09/15

Sustapen Ekonomiko eta Berrikuntzaren Kudeaketako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2006/09/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13