SÁNCHEZ ANSOTEGUI, JOSÉ IGNACIO

EAJ PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2009/09/25

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2009/09/25

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2007/06/20