SAN PEDRO RÁNDEZ, JAVIER

PP Álava
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2006/10/24

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2006/10/24

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2003/06/13