SAN ILDEFONSO IZAGUIRRE, ROBERTO

PSOE PSE-EE
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1989/04/24 - 1991/06/17

Mahaia

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1989/04/24 - 1991/06/17

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1989/04/24 - 1991/06/17

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Lehen Lehendakariordea

Aldia: 1989/04/24 - 1991/06/17

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31- 1991/06/17

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/06/09 - 1991/06/17

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03