SAMANIEGO PÉREZ, CARLOS

PP Álava
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Procurador

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1996/05/07

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/05/07 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 22/06/1995