SAMANIEGO IZARRA, FÉLIX LEOPOLDO

PSOE PSE-EE
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Ikerketa Batzordea, Laudioko saihesbidea eta Gasteizko ingurabidea eraikitzeko Obretan izan diren gehikuntzen eta desbideratzeen arrazoiak aztertzekoa

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/02/03 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24