SALBIDEGOITIA ARANA, JOSÉ MARÍA

Misto
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/05/26 - 1987/04/15

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1985/01/18 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Foru Araubide eta Udal-Gaiak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Uholde Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/09/21 - 1987/04/15

Ikerketa Batzordea, Laudioko saihesbidea eta Gasteizko ingurabidea eraikitzeko Obretan izan diren gehikuntzen eta desbideratzeen arrazoiak aztertzekoa

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/02/03 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24