SALAZAR DE ANDRÉS, ANTONIO

PP Álava
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Bigarren Lehendakariordea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/19

Mahaia

Kargua: Bigarren Lehendakariordea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/07/06

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Bigarren Lehendakariordea

Aldia: 1995/06/29 - 1999/04/19

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bigarren Lehendakariordea

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 -1996/05/10

Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/05/10 - 1999/04/19

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/19

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/01

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/06/25 - 1995/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/29 - 1995/04/01

Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/11/15 - 1995/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22