SÁINZ ANGULO, CARLOS JULIÁN

CDS
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1987/07/13 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03