AZOFRA ITURROSPE, RUTH

EAJ PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2008/09/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/11 - 2011/03/29

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2008/09/04

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/11 - 2011/03/29

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2008/09/04

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/11 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2008/09/04

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/11 - 2010/12/09

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/10/08