RUIZ DE ALEGRÍA MAESTU, ANA MARÍA

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2009/09/25

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/11 - 2008/09/30

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2007/10/11

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/30 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2007/10/08

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Batzarkide taldea: EAJ-PNV // EUSKO ALKARTASUNA (2007/06/28ra arte)

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)