ALAÑA OCHOA, RUBÉN

7. legegintzaldia (2003 - 2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2004/05/03 - /2007/04/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/05/06 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/05/06 - 2007/04/03

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/05/06 - 2007/04/03

Ureztaketen eta Uraren Plan Integralaren Batzorde Txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/05/06 - 2007/02/07

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2004/05/03