ROJO TUDELA, ESTRELLA

PSOE PSE-EE
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/06/17 - 1991/07/31

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/07/06 - 1991/07/31

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/06/25 - 1991/07/31

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/07/05 - 1991/07/31

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/07/31

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/07/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/07/31

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/31

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03