ROJO GARCÍA, FRANCISCO JAVIER

PSOE PSE-EE
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2004/04/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1987/11/23

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Forondako Aireportua sustatzeko politikaren segimenduko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/01/16 - 1987/04/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24