RODRÍGUEZ BARRIENTOS, MARÍA PIEDAD

9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2012/04/16 - 2012/04/23

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua: (BAJA)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2012/04/16

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/10

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)