RODRÍGUEZ BARAHONA, MARÍA TERESA

PSOE PSE-EE
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 202007/06//06/

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2003/06/13 - 2007/06/20

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bozeramale Batzarra

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2003/06/25 - 2007/04/03

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2003/07/16 - 2007/06/20

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1995/09/09

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22