GONZÁLEZ MURO, ROBERTO

EAJ-PNV
Ordezko bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/16 - Gaurdaino

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/10/07 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/19 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/19 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/19 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/10/07

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2013/02/11 - 2015/03/31

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Toki Administrazioko eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2007/10/11

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/11 - 2011/03/29

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/06/15

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2013/02/11

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Ureztaketen txostena eta Uraren Plan Integrala

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/02/11 - 2007/02/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13