REBUELTA CASTRESANA, BEGOÑA

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1984/05/27 - 1987/07/03

Osoko Bilkura

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Mahaia

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1984/06/29 - 1987/07/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Hautesbarrutia: Eusko Abertzaleak

Kargua hartzea: 1984/05/27

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1982/02/12 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1982/02/12