GONZÁLEZ VICENTE, RAMIRO

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/06/18 - 2015/07/06

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin-Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Fiskalitateari buruzko Ponentzia

Kargua: Koordinadorea

Aldia: 2011/10/19 - 2013/03/14

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/11 - 2015/03/31

Toki Erakundeak Finantzatzeko Foru Funtsa arautzen duen Foru Araua aldatzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/11 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/06/15

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2009/09/25 - 2011/03/29

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Ikerketa Batzordea Zanbranako arau subsidiarioekin Arabako Foru Aldundiak izan duen jokaerari buruzkoa

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/10/08