SÁENZ CASTRO, RAFAEL CRUZ

PSOE PSE-EE
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/19 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/19 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Nekazaritzako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea y Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2005/05/16 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/06/06 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomiko eta Berrikuntzaren Kudeaketako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/06/06 - 2007/04/03

Toki Administrazioko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/06/06 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea y Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2005/05/16