RABANERA RIVACOBA, RAMÓN

PP Álava
9ª legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2012/01/10

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1999/07/16 - 1999/09/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/07/06

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1995/07/12 - 1999/07/06

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/07/06

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1991/06/25 - 1995/06/22

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/06/25 - 1995/06/22

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17